Нові чи вже використовувані які сонячні батареї вибрати?

Раніше способом отримання прибутку від сонячної енергії було тільки виробництво енергії та її продажу. Але все більшого значення починає набувати вторинний ринок, на якому купуються і продаються пристрої, що виробляють енергію, а також права на продаж електричної енергії. Що таке вторинний ринок сонячної енергії, чому він набирає обертів, та які переваги з недоліками має продаж обладнання.

 

 

Навіщо продавати сонячну електростанцію?

У цей час є крайній термін укладення угоди про з’єднання з енергетичною мережею як умова переходу від старої системи до нової. Якщо ви не виконуєте умови, ваша сертифікація буде скасована. У перехідний період багато людей, які придбали сонячні батареї, почали продавати мережевий інвертор, сонячні панелі та права на електростанцію.

Амортизація сонячної енергії

Однією з причин почати інвестувати в сонячну енергію є реєстрація амортизації. Багато людей, які починають інвестувати в сонячну енергію з цією метою, не мають наміру утримувати обладнання впродовж тривалого проміжку часу, а швидше перетворюють його в готівку, як тільки отримують вигоду від амортизації. Це одна з причин, чому вторинний ринок процвітає, оскільки багато інвесторів хочуть продати своє обладнання, як тільки досягають своїх цілей.

Переваги та недоліки використовуваних установок PV

Навіть якщо інвестор має вагому причину для продажу, він не буде робити це, якщо йому це не вигідно. Вторинний ринок можливий тільки тоді, коли є покупець. Перевага продажу сонячної електростанції в тому, що легше знайти стабільного покупця. Це означає, що використовувані сонячні електростанції також вигідні.

 

Одна з найбільших проблем полягає в тому, чи буде ця покупка прибутковою? Принаймні, люди хочуть відшкодувати свої витрати. Простіше передбачити рентабельність використовуваної сонячної електростанції, тому що ви можете подивитися на минулі результати. Крім того, на відміну від нової електростанції, використовуване обладнання може негайно почати виробництво.

 

 

Нові чи вже використовувані які сонячні батареї вибрати?

Однак придбання вживаної електростанції має свої недоліки. Гарантований обсяг виробленої електроенергії із сонячних панелей, становить 20 років. Але електростанція вже працювала деякий період. Як наслідок — нижчий рівень продуктивності.

 

Варто подумати про те, який тип сонячних панелей краще вибрати. Майте на увазі, що важливо під час прийняття рішення обчислити потреби вашого будинку або бізнесу. Надійна компанія виконує проєкт, допомагає з місцем для установки та вибором найбільш вигідної пропозиції.

 

Adblock
detector