Як вибрати двоспальне ліжко з матрацом?

Вибір ліжка для подружньої спальні може стати великою проблемою. Він повинен відповідати очікуванням обох партнерів, щоб вони могли насолоджуватися найвищим комфортом. Інакше ночі, проведені разом, не принесуть задоволення, а вранці ви будете вставати в поганому настрої. Пропонуємо, на що звернути увагу при виборі двоспального ліжка, щоб гарантувати повноцінний сон і здоровий сон.

Найкращім місцем для того, щоб купити ліжко з матрасом є мережа меблевих магазинів «ФАЙНІ МЕБЛІ», це компанія яка завжди враховує всі потреби клієнта та на їх основі , пропонуємо найоптимальніший варіант по співвідношенню ціна-якість.

Розмір ліжка має значення

Розмір ліжка коливається від 80х200 см до так званих королівських ліжок, тобто 200х200 і 200х220 см, і навіть якщо ці розміри не відповідають вашим очікуванням, ви можете замовити ліжко нестандартних розмірів. Вибираючи ліжко, слід пам’ятати про розміри нашої спальні, краще не ставити величезні ліжка в маленькій спальні, тоді ми натрапимо на ліжко та інші меблі. Оптимальний простір між ліжком та іншими меблями становить 80-100 см, тоді ми зможемо комфортно пересуватися по кімнаті, не натикаючись на меблі. Найпопулярніші розміри двоспальних ліжок 140х200 см, 160х200 см і 180х200 см. Перший варіант найкраще, якщо ваша спальня невелика, а ліжком будуть користуватися двоє струнких людей, яким не потрібно занадто багато місця. Однак такий маленький предмет меблів повинен бути останнім засобом двоспальне ліжко 160х200 см . Тоді вам обом вистачить місця. Якщо є місце, можна поставити поруч тумбочки. Людям, які люблять мати багато місця, варто вибрати найбільший варіант – однак варто пам’ятати, що це варіант для більшої спальні.

Двоспальне ліжко має бути відрегульовано під зріст обох партнерів – воно не повинно бути занадто коротким. Ліжка довжиною до 200 см варто вибирати людям, чий зріст досягає 180 см. Для більш високих користувачів краще підійдуть варіанти 220 см.

Матрац на двох

В основному він відповідає за комфорт користування ліжком. Найкраще підійде семизонний кишеньковий матрац. Його конструкція, в якій пружини поміщені в окремі мішечки, означає, що тиск, накладений на одну частину матраца, не відчувається в іншій області. Тому рухи вашого партнера не будуть заважати вам і не впливатимуть на форму матраца на вашій стороні ліжка. Ці сім зон призначені для адаптації до природних вигинів хребта — завдяки цьому вранці ви прокинетеся бадьорим і не будете скаржитися на будь-які болі.

Жорсткість матраца слід вибирати виходячи з вашої ваги. Чим ви важче, тим важче буде для вас матрац. Це в ситуації, коли ваша вага не сильно відрізняється. Але що робити, якщо ви спите з трохи важчою людиною? Тоді ідеальним буде матрац двох твердостей. Таке рішення не тільки зробить рухи вашого партнера непомітними для вас, але і вам не доведеться йти на компроміс – а це не той випадок, коли ми говоримо про здоров’я.

Міцність і стабільність

Ліжко — це предмет меблів, який буде використовуватися протягом багатьох років. Тому важливо, щоб він був міцно сконструйований – адже він розрахований на підтримку двох, часто важких і рухливих людей. Тому, купуючи двоспальне ліжко, враховуйте його каркас. Найкращий вибір – дерев’яний. Вони виготовлені з еластичних планок, які поглинають тиск на матрац, запобігаючи його деформації. Пам’ятайте, що каркас повинен ідеально відповідати розміру каркаса ліжка.

Варіант, який гарантує велику безпеку, – це оснащення спальні м’яким ліжком. Він має більш стійку конструкцію, ніж дерев’яний. Завдяки оббивці рами корпус не стикається з гострими дерев’яними краями, що може призвести до потертостей або травм.

Як вибрати двоспальне ліжко з матрацом?

Континентальні ліжка як двоспальні ліжка

Для подружньої спальні часто вибирають континентальне ліжко. Має великі розміри (навіть 200х200 см), тому це рішення тільки для великих площ. Однак найбільша його перевага полягає в тому, що він забезпечує неймовірний комфорт. Все тому, що континентальні ліжка сконструйовані таким чином, що в них є цілих два матраца — нижній, пружинний і верхній, кишеньковий. Стабільна конструкція, заснована на дерев’яних або металевих ніжках, означає, що спальна поверхня в континентальних ліжках вища, ніж, наприклад, у м’яких ліжках. А це означає гігієну та належну вентиляцію матраца, що особливо важливо, коли сплять двоє.

Якщо спальня служить вам не тільки для нічного відпочинку, але і для відпочинку вдень в положенні сидячи або лежачи, то ліжко континентальне стане відмінним вибором. Має м’яке узголів’я ліжка, завдяки якому ви можете зручно сидіти в книзі в руці, не турбуючись про біль у спині.

Adblock
detector