Використання техніки у тваринництві

Тваринництво вважається другою головною галуззю сільського господарства на теренах України. Як і будь-яка інша галузь, тваринництво використовує різноманітні прилади. Розведення корів, свиней, птахівництво, вівчарство та інші галузі потребують залучення спеціальної техніки. Оновлення приводу потужними електродвигунами та редукторами забезпечить безперебійну роботу.

Мотор-редуктори у тваринництві

Поява комплексів та фермерських господарств спонукають до автоматизації, яка стимулює до залучення спеціальних агрегатів та обладнання. Важливу роль відіграють мотор-редуктори, які спроможні вирішити безліч приводних завдань у тваринництві.

Найчастіше у фермерстві використовують черв’ячні редуктори, а саме серію CHM, BOX, CMRV та CH, які застосовують для очищення та подачі корму. Перш за все, варто відзначити такі пріоритети приладів:

  • потужність та надійність, особливо під час перевантажень;
  • великий набір функцій;
  • захист від окислення та корозій;
  • можливість поєднувати з різними типами устаткування;
  • якість, гарантована багатьма компаніями.

Електродвигуни у тваринництві

Особливою популярністю користуються однофазні та трифазні двигуни, які спроможні автоматизувати процеси вирощування, годівлі, а також утримання тварин. Вони забезпечують безперебійне, якісне та ефективне виконання роботи. Найчастіше ці приводи використовують у дробарках, доїльних агрегатах, поїлках та інших сферах.

Використання техніки у тваринництві

Сфери використання обладнання

Сучасне обладнання для тваринництва повинне бути ручними та відзначатися автоматизацією. Одними з найпопулярніших сфер, які вимагають спеціального обладнання є:

  • молочно-доїльне обладнання, яке дозволяє набагато ефективніше та швидше виконати збір молока. Воно відзначається особливою зручністю для тварин та мінімальним залученням трудової активності;
  • вакуумні насоси, які використовують у доїльних процесах;
  • автоматичні поїлки, які забезпечують тварин водою;
  • прибирання коров’ячих та будь-яких інших тваринних приміщень.

Де можна придбати обладнання для тваринництва?

Протягом багатьох років, більшість підприємств та ферм віддають перевагу обладнанню компанії «Техно-Привід». Компанія пропонує широкий вибір асортименту, які володіють високим ККД, відзначаються потужністю та можливістю роботи у незвичайних умовах. Вона імпортує приводи відомих італійських та турецьких брендів, а саме I-Mak Reduktor, CHIARAVALLI, CMR Riduttori, Neri Motori.

Adblock
detector